sobota, 22 listopada 2014

Forever Living Products w Tempa w Arizonie

Otwarte w 1978 r. w oparciu o kapitał dużo trudniejszy niż marzenia i trudna praca, Forever Living jest dzisiaj multi-miliardowym przedsiębiorstwem z stolicą w Scottsdale, w Arizonie, wytwarzającym i wydającym setki produktów dla zdrowia i urody. Ludzie tacy jak ty, promują i wysyłają te posiadające chwalebny wpływ na życie wyroby, oferując każdemu okazję mienia swego interesu i fizycznego zabezpieczenia przyszłości, dzięki sprawdzonemu planowi. Aloesowe produkty Forever Living Products, z ponad 10-oma milionami dystrybutorów w ponad 150 krajach, świadczy ci niepowtarzalną szansę, by wieść życie młodsze także bardziej dostatnie.

Rex latami szukał środka na danie sobie a bliskiej rodzinie zdrowia i stabilizacji finansowej. W 1978 roku zaprosił 43 osoby na pierwsze spotkanie Forever Living Products w Tempa w Arizonie, podczas którego przedstawił plan, jaki przekazał jemu – i wszelkim innym – lepsze zdrowie i niezależność finansową. Plan marketingowy pokazałeś się bardzo niski, a efekty na podstawie czystego miąższu aloesowego zachwycają wszystkich, którzy zaczną ich odczuwać.

”Samą z najważniejszych przyczyn chorób na świecie jest pusty portfel. Że chcesz, by ludzi cierpiących było prawie, daj im szansę zyskać na godne życie!” – Rex Maughan
Rex Maughan ma zbyt sobą ponad 40 lat inspirującego liderstwa i trudnego zarządzania, i większą większość naszego mieszkania poświęcił na leczenie innym w praktyce życiowych zamierzeń. Jako absolwent Szkoły Biznesu Uniwersytetu Stanowego w Arizonie, zbudował grupę międzynarodowych firm, osiągających sukcesy niezależnie z koniunkturze finansowej. Rex Maughan jest starym zarządu Grupy FOREVER, która wykonywa w sferach takich jak sprzedaż bezpośrednia, uprawy, produkcja, wypoczynek, nieruchomości, gospodarka hodowlana oraz działalność charytatywna. Rex Maughan-President and CEO of Forever Living

Rex Maughan, żonaty z Ruth - mają troje dzieci oraz 12 wnuków, osiągnął spektakularny zysk w moc dziedzinach. Samą spośród nich istnieje jego aktywność na wyspach południowego Pacyfiku, gdzie za starania, by ocalić lasy tropikalne przyznano mu tytuł Wielkiego Wodza Tilafaiga.

Kiedy Rex Maughan wpadłem w młodości Samoa, jego pomoc przykuła postać pisarza Roberta Louisa Stevensona, i też wyspy i ich mieszkańcy wzbudziły w nim wysoki zachwyt. Więc po latach założył na Samoa Fundację, jakiej obowiązkiem było przygotowanie muzeum Roberta L. Stevensona oraz ocalenie ubranej w 1890 roku plantacji pisarza w Apia. Obecnie muzeum jest główną atrakcją turystyczną, licznie odwiedzaną i przez lokalnych mieszkańców oraz wycieczki szkolne. Aby dowiedzieć się dużo o muzeum kliknij tutaj.

Rex Maughan był poprzez 13 lat wiceprezesem korporacji Del Webb. Jako wiceprezes wykonawczy Del E. Webb Realty and Management Company osiągał sukcesy w zarządzaniu, wynajmie i zarządzaniu nieruchomościami przemysłowymi na gruncie całych Okresów Zjednoczonych, o łącznej wartości ponad 100 mln $. Pozyskał ośrodki wypoczynkowe nad jeziorami Powell, Mead i Mohave w Arizonie oraz Newadzie, także był obowiązkowy za ich zmuszanie i realizację operacyjną.

Jako dyrektor generalny Mayer Central Buiding Corporation, Rex Maughan efektywnie wynajmował, zarządzał i zarządzał nieruchomościami o wartości 50 mln $, wśród jakich były hotele, apartamentowce oraz kompleksy biurowe w Arizonie a Pozostałym Jorku.

Rex Maughan uzyskał dyplom MBA Stanowego Uniwersytetu w Arizonie, gdzie studiował zagadnienia połączone z: nieruchomościami, podatkami, audytowaniem i fuzjami. Uzyskał także tytuł doktora honoris causa, przyznany mu w znaczeniu dokonań na terytorium działalności biznesowej, wsparcia udzielanego macierzystej uczelni oraz inspirującego zaangażowania w pomaganie innym.

Rex Maughan rozmawia o sobie, że istnieje "ciężko pracującym, inteligentnym człowiekiem, który sam do wszelkiego doszedł, wyznaje proste wartości i który ginie ludzi – zwłaszcza dystrybutorów." Sukces określa jako: "gotowość, by chcieć, ciężką pracę, solidność i spójność artykułów i usług, brak długów i tworzenie zespołu."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz